Administracinė teisė - Global Legal Advisors

Mūsų kasdienis gyvenimas pilnas vienų ar kitokių administracinių nusižengimų. Važiavimas degant raudonam šviesoforo signalui ir ėjimas ne per pėsčiųjų perėją - vieni dažniausiai pasitaikančių administracinės teisės nusižengimų, su kuriais susiduriame kasdien. Administracinės teisės nusižengimai dažniausiai nėra tokie rimti, kaip baudžiamosios teisės nusižengimai, tačiau nusižengimų pasekmės vis tiek nėra malonios: bauda, vairuotojo pažymėjimo atėmimas, administracinis areštas. Išvengti neigiamų padarinių gali padėti administracinės teisės advokatai. Global Legal Advisors advokatai Kaune - profesionalūs ir kvalifikuoti teisininkai, turintys ilgametę patirtį administracinės teisės srityje. Administracinė teisė su Global Legal Advisors Kauno advokatais - lengvai ir greitai. 

Administracines teises advokatai


Administracinė teisė: apie ką tai? 

Administracinė teisė tai teisės normų visuma, skirta reguliuoti viešojo administravimo sritį. Viešojo administravimo sritis apima daugelį sričių, tačiau pagrindinis administracinės teisės tikslas - reguliuoti viešuosius teisinius santykius tarp fizinių ir juridinių asmenų. Administracinės teisės advokatas sprendžia su viešuoju administravimu susijusius teisinius santykius. Pagrindinė advokato užduotis - įrodyti, kad klientas iš tikrųjų nepadarė teisės pažeidimo, arba, kad jis gali būti atleistas nuo administracinės atsakomybės dėl tam tikrų aplinkybių ir priežasčių. Administracinės teisės advokatas skiria išskirtinį dėmesį savo kliento lūkesčiams, susiklosčiusios situacijos detalėms ir aplinkybėms, kad galėtų operatyviai ir efektyviai padėti.  Global Legal Advisors advokatai Kaune - mūsų teisininkai pasiruošę padėti Jums. 

 

Registracija
Internetu arba +37064043519

 


Kada reikalinga administracinės teisės advokato pagalba? 

Administracinis nusižengimas gali įvykti dėl neatsargumo arba padaromas tyčia. Tai gali atsitikti su kiekvienu žmogumi. Taip pat neretas atvejis, kai pareigūnai ar valstybės tarnautojai pažeidžia įstatymus. Administracinė atsakomybė numatyta už pažeidimus: 


  • Žemės ir aplinkosaugos teisės aktuose;
  • Muitinės nuostatuose;
  • Vykdant mokesčių įstatymus;
  • Kelių eismo taisyklėse.

Tinkami veiksmai ginant kliento interesus ir teises administracinių nusižengimų srityje leidžia pasiekti teisingumo ir maksimaliai efektyviausio rezultato. Global Legal Advisors teisininkas Kaune padės sukurti tinkamą veiksmų strategiją nuo pat pirmojo teisinio ginčo etapo. 


Skubi advokato konsultacija gali padėti išvengti neigiamų padarinių

Už administracinius nusižengimus galima patirti griežtų nuobaudų ir nemenkų finansinių nuostolių. Norint to išvengti reikalinga skubi advokato konsultacija. Profesionali advokato konsultacija yra ypatingai svarbi administracinėse bylose. Patyręs specialistas gali pradėti vesti bylą bet kuriame ginčo nagrinėjimo etape, tačiau efektyviausių rezultatų galima pasiekti, kai advokatas kuo anksčiau įsigilina į bylą. Teisminė praktika rodo, kad vos tik kvalifikuotas administracinės teisės advokatas pradeda vesti bylą, administraciniai ginčai daugelyje atvejų išsprendžiami iki teismo. Dar neužsiregistravote teisinei konsultacijai? Susisiekite su mumis. Global Legal Advisors - teikiame kvalifikuotas teisines paslaugas administracinės teisės klausimais. Skambinkit!

Administracine teise. Advokatų kontora


APIE MUS


Gausite itin efektyvias paslaugas

Global Legal Advisors yra ypatinga tuo, kad visus teisinius klausimus mūsų teisininkai ir advokatai sprendžia itin efektyviai. Gyvenime nutikus tam tikriems įvykiams ieškome teisininko ar advokato pagalbos. Naršydami internete ar teiraudamiesi pažįstamų bandome surasti labiausiai rekomenduotiną teisės specialistą. Tačiau kaip žinoti ar tas specialistas, kurio atsiliepimai interneto platybėse yra daug žadantys bus efektyvūs ir Jūsų atveju? Ar tas specialistas kuris padėjo Jūsų pažįstamam būtinai yra tinkamiausias Jūsų atveju? Mūsų darbo specifika - maksimaliai tiksliai paskirstyti tų teisių (civilinė, administracinė, baudžiamoji, darbo ir kt.) klausimus tiems specialistams, kurie juose turi daugiausiai patirties ir išmano labiausiai. Taip išvengiame beprasmės laiko gaišaties ir nepagrįstų išlaidų. Tokiu būdų Jūs gaunate efektyviausią sprendimą už teisingą kainą.


Vertiname ir įsiklausome į kiekvieną klientą

Mūsų klientai tai - tiek stambaus, tiek vidutinio, tiek smulkaus verslo atstovai; įvairių profesijų žmonės - ūkininkai, bankininkai, gydytojai, konsultantai, statybininkai ir kt.; šeimos ir išsiskyrę sutuoktiniai. Mūsų veiklos ypatybė ta, kad kiekvienam savo klientui ar klientei gebame pasiūlyti jam ar jai optimaliausią problemos sprendimą. 


Esame puikiai vertinamų teisės specialistų komanda, kuri savo patirties ir kompetencijų dėka gali padėti net pačiose sudėtingiausiose ar net iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamose situacijose. Mūsų sukauptos žinios ir reputacija tai - garantas, kad bet kuriame teisiniame procese ar konsultacijoje esame itin kompetentingi. 


Teisingos kainos garantija

Sutiksite, kad mokėti už nesuteiktas paslaugas, ar permokėti už nekokybiškas paslaugas nėra pats maloniausias jausmas. Kai kalba eina apie teisines paslaugas įvertinti ar kaina, kurią reikia sumokėti yra teisinga gana sunku. Vienas teisininkas įsigilinti į tam tikrus Jūsų problemos aspektus gali užtrukti ilgiau, kitas trumpiau. Vienas sugalvos vienokį - brangesnį sprendimą, kitas kitokį- pigesnį. Kitaip tariant belieka tik pasitikėti teisininko ar advokato sąžiningumu. Tuo tarpu mūsų sėkmės ir teisingos kainos paslaptis - tinkamas tarpusavio darbų paskirstymas. Nei vienas mūsų specialistas nesiima tų darbų, kurie jam trunka per ilgai - taip užtikrinama efektyviausia abipusė nauda. Specialistai išsprendžia daugiau tų klausimų, kuriuose jie išmano daugiausiai. Taip gaudami daugiau pajamų. Jūs išleidžiate mažiau, nes toks teisininkas dirba efektyviau konkrečiai Jūsų atveju.


 

Registracija
Internetu arba +37064043519