Draudimo teisė - Global Legal Advisors

Dažniausiai draudimo poreikis kyla po svarbių gyvenimo įvykių, nors nemažai žmonių susimąsto apie gyvybės draudimą ir anksčiau. Tačiau retai kas galvoja apie draudimo teisę sudarant draudimo sutartis su draudiku. Kodėl reikalingas draudimas yra maždaug aišku, tačiau kam reikalinga draudimo teisė dažniausiai kyla klausimų. Tas ypač aktualu, kai atsiranda nesutarimų tarp draudėjo ir draudiko. Visus tarpusavio konfliktus padeda išspręsti draudimo teisė. Global Legal Advisors advokatai Kaune - profesionali teisininkų komanda, kuri savo specialistų tarpe turi draudimo teisės ekspertų. 


Kam reikalinga draudimo teisė? 

Draudimas užtikrina, kad įvykus draudžiamajam įvykiui, draudėjas gautų išmoką. Tačiau suvokimas apie išmokos mokėjimą tarp draudiko ir draudėjo gali ženkliai skirtis ir dėl to atsiranda nemažai konfliktų. Užtikrinti, kad išmokos būtų sumokėtos laiku ir tiek, kiek Jums priklauso padeda draudimo teisė. Draudimo teisės advokatai pasirūpina, kad Jūsų interesai būtų apsaugoti, o Jūsų teisės apgintos. Global Legal Advisors advokatai Kaune - teikiame visapusiškas kvalifikuotas teisines paslaugas draudimo teisės klausimais. Atstovaujame savo klientams derybose su draudikais ir padedame išspręsti net pačias sudėtingiausias situacijas. Skambinkite užsiregistruoti teisinei konsultacijai. 

 Draudimo teises advokatai Kaune


Draudimo teisės privalumai

Dažniausiai teisinės paslaugos reikalingos sprendžiant draudimo ginčus, kai draudėjas reguliariai atlikdavo mokėjimus, o draudikas dėl vienų ar kitų priežasčių atsisako mokėti už draudžiamąjį įvykį. Kompetentinga teisinė konsultacija, profesionali teisinė pagalba kiekviename bylos nagrinėjimo etape ir teisinių subtilybių draudimo teisės srityje išmanymas leidžia:


  • Sumažinti išmokos terminus;
  • Atgauti pilną draudimo išmoką;
  • Atgauti turtinės ar neturtinės žalos atlyginimą;
  • Atgauti išmokas bankroto atveju;
  • Atlikti teisinį sutarties įvertinimą;
  • Atlikti draudžiamojo įvykio teisinį įvertinimą.

Taip pat teisininkų pagalbos prireikia, kai draudimo išmoka neatitinka nustatytos žalos dydžio arba kai kyla nesutarimų dėl padarytos žalos arba draudžiamojo įvykio įvertinimo. Kvalifikuotas teisininkas, turintis patirties ir kompetencijos draudimo teisės srityje, padės įvertinti situaciją, nustatyti ir atgauti pilną draudimo išmoką.

 

Registracija
Internetu arba +37064043519

 


Draudimo teisės tarpininkavimas gali būti ypatingai svarbus

Draudimas apima daugybę niuansų ir subtilybių apie kurias dažniausiai žino draudimo kompanijos ir nežino patys draudėjai. Todėl teisinė pagalba draudimo teisės klausimais yra ypatingai svarbi. Neretai vien draudimo teisės tarpininkavimas gali palengvinti situaciją ir išspręsti konfliktą greitai ir sklandžiai. Taip pat dažnai draudėjai nežinant savo teisių net neiškelia savo interesų - tai trukdo atgauti tai, kas Jums iš tikrųjų priklauso. Profesionali advokato konsultacija leis teisingai įvertinti Jūsų situaciją, sužinoti ko galite tikėtis ir kokios yra perspektyvos. Apginkite savo interesus ir teises pasitelkę į pagalbą profesionalius teisininkus. Skambinkite!


Ar žinote, kaip išspręsti situaciją ikiteisminiu būdu?

Praktika rodo, kad išspręsti konfliktines situacijas dažniausiai draudėjai bando ikiteisminiu būdu, kai negauna žadėtos kompensacijos. Savalaikis kreipimasis į teisininkus padeda išvengti ilgo bylinėjimosi. Dažniausiai draudimo ginčus įmanoma išspręsti be teismo. Tai leidžia sutaupyti laiko ir pinigų - Jums nereikės dalyvauti teismo posėdžiuose, galėsite išvengti papildomų bylinėjimosi išlaidų bei visų su bylos nagrinėjimu susijusių nepatogumų. Ikiteisminė konflikto sprendimo procedūra susideda iš derybų ir rašytinių reikalavimų. Kvalifikuotas teisininkas gali atstovauti Jūsų interesus šiame etape ir vesti derybas pagal įgaliojimą ginant Jūsų interesus su draudimo bendrove. Nesėkmingų derybų atveju, advokatas sudaro ir pateikia ieškinį, ir ginčas perkeliamas į teismo salę tam, kad Jūsų interesai būtų pilnai apsaugoti. Global Legal Advisors advokatai Kaune siekia apsaugoti ir apginti kiekvieno savo kliento interesus ir teises.     

 

Draudimo teisė. Advokatų kontora

 


APIE MUS


Gausite itin efektyvias paslaugas

Global Legal Advisors yra ypatinga tuo, kad visus teisinius klausimus mūsų teisininkai ir advokatai sprendžia itin efektyviai. Gyvenime nutikus tam tikriems įvykiams ieškome teisininko ar advokato pagalbos. Naršydami internete ar teiraudamiesi pažįstamų bandome surasti labiausiai rekomenduotiną teisės specialistą. Tačiau kaip žinoti ar tas specialistas, kurio atsiliepimai interneto platybėse yra daug žadantys bus efektyvūs ir Jūsų atveju? Ar tas specialistas kuris padėjo Jūsų pažįstamam būtinai yra tinkamiausias Jūsų atveju? Mūsų darbo specifika - maksimaliai tiksliai paskirstyti tų teisių (civilinė, administracinė, baudžiamoji, darbo ir kt.) klausimus tiems specialistams, kurie juose turi daugiausiai patirties ir išmano labiausiai. Taip išvengiame beprasmės laiko gaišaties ir nepagrįstų išlaidų. Tokiu būdų Jūs gaunate efektyviausią sprendimą už teisingą kainą.


Vertiname ir įsiklausome į kiekvieną klientą

Mūsų klientai tai - tiek stambaus, tiek vidutinio, tiek smulkaus verslo atstovai; įvairių profesijų žmonės - ūkininkai, bankininkai, gydytojai, konsultantai, statybininkai ir kt.; šeimos ir išsiskyrę sutuoktiniai. Mūsų veiklos ypatybė ta, kad kiekvienam savo klientui ar klientei gebame pasiūlyti jam ar jai optimaliausią problemos sprendimą. 


Esame puikiai vertinamų teisės specialistų komanda, kuri savo patirties ir kompetencijų dėka gali padėti net pačiose sudėtingiausiose ar net iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamose situacijose. Mūsų sukauptos žinios ir reputacija tai - garantas, kad bet kuriame teisiniame procese ar konsultacijoje esame itin kompetentingi. 


Teisingos kainos garantija

Sutiksite, kad mokėti už nesuteiktas paslaugas, ar permokėti už nekokybiškas paslaugas nėra pats maloniausias jausmas. Kai kalba eina apie teisines paslaugas įvertinti ar kaina, kurią reikia sumokėti yra teisinga gana sunku. Vienas teisininkas įsigilinti į tam tikrus Jūsų problemos aspektus gali užtrukti ilgiau, kitas trumpiau. Vienas sugalvos vienokį - brangesnį sprendimą, kitas kitokį- pigesnį. Kitaip tariant belieka tik pasitikėti teisininko ar advokato sąžiningumu. Tuo tarpu mūsų sėkmės ir teisingos kainos paslaptis - tinkamas tarpusavio darbų paskirstymas. Nei vienas mūsų specialistas nesiima tų darbų, kurie jam trunka per ilgai - taip užtikrinama efektyviausia abipusė nauda. Specialistai išsprendžia daugiau tų klausimų, kuriuose jie išmano daugiausiai. Taip gaudami daugiau pajamų. Jūs išleidžiate mažiau, nes toks teisininkas dirba efektyviau konkrečiai Jūsų atveju.


 

Registracija
Internetu arba +37064043519