Skolų išieškojimas Kaune - Global Legal Advisors

Versle dažnai susiduriama su situacijomis, kai skolininkai laiku negrąžina skolos. Kai kuriais atvejais paskolintas lėšas įmanoma susigrąžinti savarankiškai, kitais atvejais - reikalinga profesionalų pagalba. Advokatai Global Legal Advisors teikia visas teisines paslaugas, susijusias su skolų išieškojimais. Kiekvienas mūsų teisininkas Kaune pasiruošęs padėti atgauti paskolintas lėšas, sutaupyti išlaidas ir nesugadinti santykių su skolininkais. Teikiame veiksmingą ir efektyvią teisinę pagalbą ruošiant visus dokumentus, kad skolų išieškojimas daugiau Jūsų nevargintų. Global Legal Advisors - profesionali teisinė pagalba Kaune.

Skolu isieskojimas Kaune    


Skolų išieškojimas iš fizinio asmens 

Situacijos, kai viena šalis negrąžina paskolintas lėšas kitai sandorio šaliai, pasitaiko dažnai ir nebūtinai versle. Daugelis žmonių norėdami patenkinti savo poreikius pasiskolina pinigų. Taip jie tampa skolininkais ir įsipareigoja grąžinti pasiskolintus pinigus per nustatytą laikotarpį. O tie, kas paskolino pinigų, tampa kreditoriais, kurie turi teisę reikalauti skolos grąžinimo, kai sueina terminas. 


Ne visada viskas klostosi pagal planą ir kartais skolininkai negali arba nenori dėl tam tikrų priežasčių ar aplinkybių grąžinti paskolintas lėšas. Skolų išieškojimas iš fizinio asmens gali tapti sunkiu ir varginančiu procesu. Susipažinus plačiau su civiline teise, įmanoma pasiruošti nemaloniam procesui ir išvengti klaidų. Global Legal Advisors advokatai Kaune suteiks visą reikalingą informaciją apie skolų išieškojimą, kad skolų išieškojimas būtų aiškus ir skaidrus.


Skolų išieškojimas: pagrindiniai etapai

Taigi, skolos gali būti išieškomos ne tik iš juridinio, bet ir fizinio asmens. Skolų išieškojimas iš fizinio asmens atliekamas keliais pagrindiniais etapais:  


  • Informavimas: skolininkas informuojamas apie skolą ir raginamas padengti ją kuo greičiau. 
  • Ikiteisminis procesas: bandoma susitarti su skolininku taikiai, jeigu nepavyksta - ruošiamasi teisminiam procesui.
  • Teisminis procesas: rengiame skolos įrodymai ir procesiniai dokumentai.
  • Poteisminis procesas: jei teismas priėmė sprendimą dėl skolos priteisimo, atliekamas priverstinis skolos išieškojimas. 

Teisininkai visada siekia išieškoti skolą iš skolininko be kreipimosi į teismą. Ikiteisminis skolų išieškojimas - greičiausias ir pigiausias būdas susigrąžinti pinigus, kuris leidžia išvengti papildomų finansinių išlaidų už bylinėjimosi procesą. 

 

Registracija
Internetu arba +37064043519
 


Skolų išieškojimas Kaunas

Global Legal Advisors Advokatai - skolų išieškojimas užsienyje ir Lietuvoje. Mūsų advokatai - tai kvalifikuoti ir ilgametę patirtį sukaupę teisininkai, kurie žino kaip operatyviai atgauti Jūsų lėšas. Įvertiname Jūsų situaciją ir randame tinkamiausią sprendimo variantą, siekdami užtikrinti efektyvią skolų išieškojimo procedūrą. Skolų išieškojimas Kaune Global Legal Advisors - atgaukite Jums priklausančias lėšas be papildomų rūpesčių.


Global Legal Advisors skolų išieškojimas Kaunas - tai greitas, patogus ir efektyvus būdas susigrąžinti savo pinigus. Mūsų advokatai įvertins Jūsų situaciją ir pasiūlys efektyviausią sprendimą. Kartais delsimas gali kainuoti brangiau, o kartu su specialistų pagalba galėsite sutaupyti išvengiant rimtų klaidų. Patikėkite savo teisinius rūpesčius mums - kvalifikuotos teisinės paslaugos Global Legal Advisors. Mūsų Advokatai yra Kaune, tačiau paslaugas teikiame visame pasaulyje. Skolų išieškojimas užsienyje ir visoje Lietuvoje - nedelskite ir susisiekite dabar. 


Skolų išieškojimas - kaina: ar verta? 

Dažnas, susidūręs su skolų išieškojimu, paklausia kokia yra skolų išieškojimo kaina. Verta žinoti, kad skolų išieškojimo kaina susideda ne tik iš teisinių paslaugų, bet ir kitų mokesčių. Taip, ieškinys teismui kainuoja, o kreipimasis į antstolius taip pat kainuos papildomai. Tačiau taupyti ir savarankiškai bandyti atgauti skolą ne visuomet verta. Kartais, teisininkų pagalba - vienintelis būdas atgauti sau priklausančias lėšas. Taigi, ar verta dėl šios paslaugos kreiptis į specialistus? 


Ekspertai pataria, kad savalaikis kreipimasis į šios srities specialistus, užtikrina, kad Jūsų paskolintos lėšos bus sugrąžintos ir padengs su kaupu paslaugos kainą. Sužinoti paslaugų pasiūlymą ir tikslią skolų išieškojimo kainą Jūsų situacijoje galite susisiekę su mumis. Mūsų advokatai įvertina kiekvieno kliento situaciją ir parenka tinkamiausius metodus ir būdus skolai atgauti. Advokatai Global Legal Advisors - skolų išieškojimas greitai, lengvai ir efektyviai. 

Skolų Išieškojimo Advokatai Kaune


APIE MUS


Gausite itin efektyvias paslaugas

Global Legal Advisors yra ypatinga tuo, kad visus teisinius klausimus mūsų teisininkai ir advokatai sprendžia itin efektyviai. Gyvenime nutikus tam tikriems įvykiams ieškome teisininko ar advokato pagalbos. Naršydami internete ar teiraudamiesi pažįstamų bandome surasti labiausiai rekomenduotiną teisės specialistą. Tačiau kaip žinoti ar tas specialistas, kurio atsiliepimai interneto platybėse yra daug žadantys bus efektyvūs ir Jūsų atveju? Ar tas specialistas kuris padėjo Jūsų pažįstamam būtinai yra tinkamiausias Jūsų atveju? Mūsų darbo specifika - maksimaliai tiksliai paskirstyti tų teisių (civilinė, administracinė, baudžiamoji, darbo ir kt.) klausimus tiems specialistams, kurie juose turi daugiausiai patirties ir išmano labiausiai. Taip išvengiame beprasmės laiko gaišaties ir nepagrįstų išlaidų. Tokiu būdų Jūs gaunate efektyviausią sprendimą už teisingą kainą.


Vertiname ir įsiklausome į kiekvieną klientą

Mūsų klientai tai - tiek stambaus, tiek vidutinio, tiek smulkaus verslo atstovai; įvairių profesijų žmonės - ūkininkai, bankininkai, gydytojai, konsultantai, statybininkai ir kt.; šeimos ir išsiskyrę sutuoktiniai. Mūsų veiklos ypatybė ta, kad kiekvienam savo klientui ar klientei gebame pasiūlyti jam ar jai optimaliausią problemos sprendimą. 


Esame puikiai vertinamų teisės specialistų komanda, kuri savo patirties ir kompetencijų dėka gali padėti net pačiose sudėtingiausiose ar net iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamose situacijose. Mūsų sukauptos žinios ir reputacija tai - garantas, kad bet kuriame teisiniame procese ar konsultacijoje esame itin kompetentingi. 


Teisingos kainos garantija

Sutiksite, kad mokėti už nesuteiktas paslaugas, ar permokėti už nekokybiškas paslaugas nėra pats maloniausias jausmas. Kai kalba eina apie teisines paslaugas įvertinti ar kaina, kurią reikia sumokėti yra teisinga gana sunku. Vienas teisininkas įsigilinti į tam tikrus Jūsų problemos aspektus gali užtrukti ilgiau, kitas trumpiau. Vienas sugalvos vienokį - brangesnį sprendimą, kitas kitokį- pigesnį. Kitaip tariant belieka tik pasitikėti teisininko ar advokato sąžiningumu. Tuo tarpu mūsų sėkmės ir teisingos kainos paslaptis - tinkamas tarpusavio darbų paskirstymas. Nei vienas mūsų specialistas nesiima tų darbų, kurie jam trunka per ilgai - taip užtikrinama efektyviausia abipusė nauda. Specialistai išsprendžia daugiau tų klausimų, kuriuose jie išmano daugiausiai. Taip gaudami daugiau pajamų. Jūs išleidžiate mažiau, nes toks teisininkas dirba efektyviau konkrečiai Jūsų atveju.


 

Registracija
Internetu arba +37064043519