Turto dalybos - Global Legal Advisors

Skyrybos, artimo žmogaus netektis - skaudūs gyvenimo įvykiai. Skyrybos - sudėtingas gyvenimo etapas, o ką jau kalbėti apie artimojo mirtį. Kai prarandame mylimus žmones - skaudu ir liūdna. Išgyvename sielvartą ir natūralu, kad kiti klausimai tampa mažiau reikšmingi. Kiekviename iš šių etapų susiduriama su teisiniais klausimais ir svarbiausias iš jų - turto dalybos. Kai dar kalba jausmai ir emocijos sunku spręsti teisines problemas, todėl geriau į pagalbą pakviesti šios srities specialistus. Global Legal Advisors Advokatai Kaune - profesionalios teisinės konsultacijos ir teisinė pagalba turto dalybos klausimais. 


Turto dalybos po tėvų mirties 

Šeimoje patirta netektis supurto, tačiau su tuo anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas iš suaugusiųjų, o kartais net ir visai maži vaikai. Po mirties prasideda turto dalybos. Viskas, kas liko po tėvų mirties gali pereiti vaikams arba nepereiti. Atsižvelgiant į tai arba buvo sudarytas testamentas ir kokios yra testamento sąlygos. Taip, būna atvejų, kai dėl įvairių priežasčių vaikai nėra įtraukiami į testamentą arba testamente numatytos tam tikros sąlygos. Tačiau yra ir išimčių. Pavyzdžiui, jeigu vaikas yra nepilnametis arba neįgalus, nepaisant testamento, jam priklauso tam tikra palikimo dalis. Global Legal Advisors advokatai paaiškins visas teisines subtilybes ir niuansus. 


Turto dalybos po tėvų mirties gali tapti nemažu galvos skausmu. Žinoma, testamentas palengvina turto dalybas paveldėtojams, nors retkarčiais būna ir nemalonių staigmenų. Turto dalybos, jei nėra testamento, vykdomos pagal įstatymą. Paveldint pagal įstatymą svarbi yra įpėdinių eilė. Įstatymas numato įpėdinių eiles, pagal kurias skiriama pirmumo teisė paveldėti. Kiekvienas mūsų įmonės teisininkas Kaune suteiks visą reikiamą informaciją aiškiai, detaliai ir tuo pačiu paprastai, kad turto dalybos būtų kuo lengvesnės. Advokatai Global Legal Advisors - lengvas turto dalybų kelias.

Turto dalybos Kaune. Turto advokatai


Skyrybos: nuo ko pradėti turto dalybos?

Skiriantis dažnas užduoda klausimą, nuo ko pradėti turto dalybas? Kaip supaprastinti, palengvinti ir pagreitinti šį procesą? Žinoma, turto dalybos skyrybų atveju ne visada būna lengvos, o kad būtų patenkintos abi pusės - atrodo, misija neįmanoma. Tačiau kvalifikuoti teisininkai tikrai gali padėti šiame nelengvame gyvenimo etape. Global Legal Advisors advokatai teikia teisines paslaugas turto dalybos srityje. Turto dalybos per skyrybas - sužinokite visus niuansus ir subtilybes susisiekę su mumis. Taigi, pradėti turto dalybas per skyrybas vertėtų nuo profesionalios advokato konsultacijos


Nekilnojamo turto dalybos

Atskiru klausimu nagrinėjamos nekilnojamo turto dalybos. Žinoma, skirtis yra lengviau, kai būstas yra nuomojamas ir ginčų dėl nekilnojamo turto dalybos, paskolos ir kitų finansinių įsipareigojimų nėra. Santuokos metu įgytas turtas gali tapti tikru galvos skausmu. Gerai, jeigu abu sutuoktiniai skiriasi bendru sutarimu ir taikiai susitaria dėl turto dalybų: parduoda būstą, grąžina paskolą ir likusias lėšas padalina tarpusavyje. Čia idealus atvejis, kuris ne visada įmanomas. Gali būti, kad gautos sumos už nuosavybę nepakaks padengti paskolai. Arba susitarti taikiai sutuoktiniams nepavyksta, nes skiriasi interesai. Profesionalus teisininkas paaiškins visas detales ir alternatyvas.


Nekilnojamo turto dalybos gali būti vykdomos pagal kitą scenarijų, kai nuosavybė perduodama vienam iš sutuoktinių arba abu sutuoktiniai lieka bendrasavininkais. Turto dalybos skiriantis su paskola įgyto būsto scenarijai yra skirtingi ir visus niuansus galės padėti išsiaiškinti teisinės srities atstovai. Taip pat galimas variantas, kai nekilnojamas turtas pereina vienam sutuoktiniu, o paskolą grąžina abu. Profesionalūs advokatai paaiškins kaip skiriantis dalijamas turtas ir finansiniai įsipareigojimai. Kiekvienu atveju gali atsirasti skirtingų aplinkybių, kurias įvertinus skirsis ir turto dalybos. Advokatai Global Legal Advisors - profesionalūs teisiniai sprendimai. 

 

Registracija
Internetu arba +37064043519

 


Bendrasavininkų turto dalybos

Bendrasavininku turto dalybos - sudėtingas procesas, dažniausiai peraugantis į ilgamečius ginčus ir nesutarimus.  Jeigu norite išvengti ilgos kovos dėl nekilnojamo turto dalybos optimaliausias sprendimas - atidalijimas. Atidalijimas iš bendros nuosavybės užtikrins kiekvieno savininko interesus. Būtent išsiskyrus bendrasavininkų interesams atsiranda ginčai ir nesutarimai. Praktika rodo, kad kilus konfliktams yra ganėtinai sunku nustatyti tvarką ir toliau valdyti bendrą turtą, todėl tokiais atvejais patartinos bendrasavininkų turto dalybos. Visais turto dalybų klausimais kreipkitės į advokatus. Profesionalūs teisininkai paaiškins kokios yra bendrosios turto dalybos taisyklės, ko galima tikėtis ir kokios yra perspektyvos. Advokatai Global Legal Advisors - efektyviausi teisiniai sprendimai. 


Skyrybos: turto dalybos nesusituokus

Kaip vyks turto dalybos nesusituokus, t.y. sugyventinių turto dalybos, taip pat dažnai užduodamas klausimas. Gyvenimas nesusituokus yra šiandien populiarus, tačiau tai nereiškia, kad įgytas turtas priklauso tik tam, kieno vardu jis buvo pirktas. Gyvenant nesusituokus yra tam tikrų privalumų ir trūkumų. Tačiau, iš esmės, gyvenimas nesusituokus, turi pakankamą teisinį pagrindą pripažinti turto dalybas. Sugyventinių turto dalybos nėra prilyginamos sutuoktinių turto dalyboms, tačiau sugyventiniai turi galimybę kreiptis į teismą ir įrodinėti, kad prisidėjo finansiškai prie bendro turto arba prie buities gerinimo. Pagrįsti įrodymus ir apginti savo interesus padės kvalifikuoti teisininkai. Mūsų advokatai pasiruošę padėti išspręsti visus Jūsų teisinius klausimus. 


Turto dalybos mirus sutuoktiniui

Turto dalybos mirus sutuoktiniui vykdomos pagal nustatytas paveldėjimo taisykles, taip pat kaip ir turto dalybos po tėvų mirties. Įmanomi keli turto dalybų po mirties scenarijai atsižvelgiant į tai ar buvo sudarytas testamentas, ar ne. Turto dalybos po mirties:


  • Kai mirusysis asmuo paliko testamentą.
  • Kai sutuoktiniai buvo sudarę vedybinę sutartį arba bendrą testamentą.
  • Paveldėjimas pagal įstatymą, jei testamento nėra. 

Ši informacija yra bendro pobūdžio ir kiekvienu atveju patartina kreiptis į specialistus, kurie įvertins Jūsų situaciją ir aplinkybes, ir pateiks tikslią informaciją pritaikyta individualiai Jums. Turto dalybos po mirties nėra paprasta procedūra ir reikalauja teisinių žinių šioje srityje.


Global Legal Advisors - turto dalybos be papildomų rūpesčių

Nesvarbu kokios yra Jūsų turto dalybos: ar tai turto dalybos po tėvų mirties ar turto dalybos mirus sutuoktiniui, nekilnojamo turto dalybos ar bendrasavininkų turto dalybos, turto dalybos skiriantis ar turto dalybos nesusituokus - bet kuriuo atveju turto dalybos aptariamos kartu su teisininkais. Teisininkai padės supaprastinti turto dalybas, palengvins ir pagreitins šį procesą, bei užtikrins, kad teisinės procedūros būtų atliktos teisingai, sklandžiai ir be papildomų rūpesčių. Mūsų įmonės advokatai pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Skambinkite užsiregistruoti konsultacijai. 

Turto dalybu advokatai Kaune


APIE MUS


Gausite itin efektyvias paslaugas

Global Legal Advisors yra ypatinga tuo, kad visus teisinius klausimus mūsų teisininkai ir advokatai sprendžia itin efektyviai. Gyvenime nutikus tam tikriems įvykiams ieškome teisininko ar advokato pagalbos. Naršydami internete ar teiraudamiesi pažįstamų bandome surasti labiausiai rekomenduotiną teisės specialistą. Tačiau kaip žinoti ar tas specialistas, kurio atsiliepimai interneto platybėse yra daug žadantys bus efektyvūs ir Jūsų atveju? Ar tas specialistas kuris padėjo Jūsų pažįstamam būtinai yra tinkamiausias Jūsų atveju? Mūsų darbo specifika - maksimaliai tiksliai paskirstyti tų teisių (civilinė, administracinė, baudžiamoji, darbo ir kt.) klausimus tiems specialistams, kurie juose turi daugiausiai patirties ir išmano labiausiai. Taip išvengiame beprasmės laiko gaišaties ir nepagrįstų išlaidų. Tokiu būdų Jūs gaunate efektyviausią sprendimą už teisingą kainą.


Vertiname ir įsiklausome į kiekvieną klientą

Mūsų klientai tai - tiek stambaus, tiek vidutinio, tiek smulkaus verslo atstovai; įvairių profesijų žmonės - ūkininkai, bankininkai, gydytojai, konsultantai, statybininkai ir kt.; šeimos ir išsiskyrę sutuoktiniai. Mūsų veiklos ypatybė ta, kad kiekvienam savo klientui ar klientei gebame pasiūlyti jam ar jai optimaliausią problemos sprendimą. 


Esame puikiai vertinamų teisės specialistų komanda, kuri savo patirties ir kompetencijų dėka gali padėti net pačiose sudėtingiausiose ar net iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamose situacijose. Mūsų sukauptos žinios ir reputacija tai - garantas, kad bet kuriame teisiniame procese ar konsultacijoje esame itin kompetentingi. 


Teisingos kainos garantija

Sutiksite, kad mokėti už nesuteiktas paslaugas, ar permokėti už nekokybiškas paslaugas nėra pats maloniausias jausmas. Kai kalba eina apie teisines paslaugas įvertinti ar kaina, kurią reikia sumokėti yra teisinga gana sunku. Vienas teisininkas įsigilinti į tam tikrus Jūsų problemos aspektus gali užtrukti ilgiau, kitas trumpiau. Vienas sugalvos vienokį - brangesnį sprendimą, kitas kitokį- pigesnį. Kitaip tariant belieka tik pasitikėti teisininko ar advokato sąžiningumu. Tuo tarpu mūsų sėkmės ir teisingos kainos paslaptis - tinkamas tarpusavio darbų paskirstymas. Nei vienas mūsų specialistas nesiima tų darbų, kurie jam trunka per ilgai - taip užtikrinama efektyviausia abipusė nauda. Specialistai išsprendžia daugiau tų klausimų, kuriuose jie išmano daugiausiai. Taip gaudami daugiau pajamų. Jūs išleidžiate mažiau, nes toks teisininkas dirba efektyviau konkrečiai Jūsų atveju.


 

Registracija
Internetu arba +37064043519