Turto paveldėjimas Kaune - Global Legal Advisors

Artimo žmogaus netektis - skausmingas įvykis, o kartu su biurokratinėmis procedūromis gali tapti skaudžia patirtimi. Global Legal Advisors advokatai teikia visas teisines paslaugas, susijusias su turto paveldėjimo klausimais, kad papildomi teisiniai rūpesčiai Jus nevargintų. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos apie palikimo procesą. Profesionali advokato konsultacija padės susiorientuoti, įvertinti situacijos privalumus ir trūkumus, pasirinkti tinkamiausią variantą. Turto paveldėjimas - tai ne vien palikimo priėmimas, bet kartu ir nauja atsakomybė, todėl pravartu žinoti savo teises. 


Kas gali pretenduoti į palikimą?

Turto paveldėjimas - tai mirusio asmens turto ir jo nuosavybės teisių perleidimas. Yra du paveldėjimo perdavimo būdai: paveldėjimas pagal testamentą ir turto paveldėjimas be testamento, kitaip vadinamas turto paveldėjimas pagal įstatymą. Pagal įstatymą paveldėti gali:


  • Testamente minimi asmenys;
  • Testamento nepalikusio mirusiojo artimieji;
  • Tie, kurie turi teisę į privalomą palikimo dalį (nepriklausomai nuo to ar yra testamentas);
  • Tie, kurie yra paminėti testamente.

Jei patenkate į vieną iš šių kategorijų, galite pretenduoti į turto palikimą. Advokato konsultacija yra vertinga prieš imantis bet kokių veiksmų, todėl patartina susisiekti su advokatu, kai tik sužinojote apie turto paveldėjimą. 

Turto paveldejimas Kaune.


Kuo paveldėjimas pagal įstatymą skiriasi nuo paveldėjimo pagal testamentą?

Turto paveldėjimas pagal įstatymą, kai testamentas nebuvo sudarytas, numatomas tam tikra nustatyta tvarka. Pagal Lietuvos Respublikos civilinį kodeksą, turtas dalinamas tarp mirusiojo asmens įpėdinių eilės tvarka. Iš viso yra šešios įpėdinių eilės:


  • Palikėjo vaikai, įvaikiai ir palikėjo vaikai, gimę po jo mirties;
  • Tėvai, įtėviai, vaikaičiai;
  • Seneliai, provaikaičiai;
  • Broliai ir seserys, proseneliai ir prosenelės;
  • Sūnėnai ir dukterėčios, dėdės ir tetos;
  • Pusbroliai ir pusseserės. 

Jei miręs asmuo neturėjo pirmos eilės įpėdinių, turtas dalijamas lygiomis dalimis tarp antros eilės įpėdinių. Jei antros eilės įpėdinių nėra, turtas paskirstomas tarp trečios eilės įpėdinių ir t.t. Tačiau viskas pasikeičia, kai yra testamentas. Turto paveldėjimas pagal testamentą vyksta pagal testamentą surašiusio, t.y. testatoriaus paskutinę valią. Testatorius savo turtą gali palikti bet kam, nebūtinai artimiesiems. Paveldėjimas pagal testamentą turi vienintelį apribojimą - palikimo priėmimas vykdomas pagal nustatytas taisykles.

 

Registracija
Internetu arba +37064043519


Palikimo priėmimas: tvarka ir terminai

Taigi, nusprendėte priimti paveldėtą turtą. Ką turėtumėte žinoti? Nesvarbu ar tai paveldėjimas pagal įstatymą ar paveldėjimas pagal testamentą, svarbu tai, kad privalote teisiškai priimti turtą, t.y. sutvarkyti visus paveldėjimo dokumentus. Nusprendžius priimti palikimą turėsite sutikti su visomis teisėmis, įsipareigojimais ir sąlygomis. Dalinis palikimo priėmimas neįmanomas, todėl priimant paveldėjimą kartu priimate skolas, jei tokių yra. 


Palikimo priėmimas numatomas per tris mėnesius nuo palikėjo mirties arba nuo palikimo atsiradimo dienos. Per šiuos tris mėnesius paveldėtojai turi kreiptis į notarą, pagal mirusiojo paskutinę registruotą gyvenamąją vietą. Praleidus palikimo priėmimo terminą, reikės kreiptis į teismą. Palikimo priėmimas per teismą - tai papildomos išlaidos ir ilgiau trunkantis procesas. Ekspertai pataria nedelsti ir susisiekti su teisininkais iš karto, kai tik sužinojote apie palikimą. 


Global Legal Advisors advokatai: paveldėjimo teisė

Global Legal Advisors advokatai - tai kvalifikuoti ir ilgametę darbo patirtį sukaupę teisininkai, kurie teikia visas paslaugas susijusias su turto paveldėjimo klausimais. Mūsų specialistai rengia visus reikalingus prašymus dėl palikimo priėmimo, o taip pat dėl praleisto termino, jeigu laiku nespėjote kreiptis dėl palikimo priėmimo. Mes rengiame ieškinius dėl testamentų nuginčijimo ir paveldėjimo teisės liudijimų, bei konsultuojame kitais teisės paveldėjimo klausimais. Susisiekite su mumis, kad turto paveldėjimas nekeltų Jums rūpesčių, o palikimo priėmimas būtų lengvas ir sklandus. 

Turto paveldėjimo advokatai. Advokatų kontora


APIE MUS


Gausite itin efektyvias paslaugas

Global Legal Advisors yra ypatinga tuo, kad visus teisinius klausimus mūsų teisininkai ir advokatai sprendžia itin efektyviai. Gyvenime nutikus tam tikriems įvykiams ieškome teisininko ar advokato pagalbos. Naršydami internete ar teiraudamiesi pažįstamų bandome surasti labiausiai rekomenduotiną teisės specialistą. Tačiau kaip žinoti ar tas specialistas, kurio atsiliepimai interneto platybėse yra daug žadantys bus efektyvūs ir Jūsų atveju? Ar tas specialistas kuris padėjo Jūsų pažįstamam būtinai yra tinkamiausias Jūsų atveju? Mūsų darbo specifika - maksimaliai tiksliai paskirstyti tų teisių (civilinė, administracinė, baudžiamoji, darbo ir kt.) klausimus tiems specialistams, kurie juose turi daugiausiai patirties ir išmano labiausiai. Taip išvengiame beprasmės laiko gaišaties ir nepagrįstų išlaidų. Tokiu būdų Jūs gaunate efektyviausią sprendimą už teisingą kainą.


Vertiname ir įsiklausome į kiekvieną klientą

Mūsų klientai tai - tiek stambaus, tiek vidutinio, tiek smulkaus verslo atstovai; įvairių profesijų žmonės - ūkininkai, bankininkai, gydytojai, konsultantai, statybininkai ir kt.; šeimos ir išsiskyrę sutuoktiniai. Mūsų veiklos ypatybė ta, kad kiekvienam savo klientui ar klientei gebame pasiūlyti jam ar jai optimaliausią problemos sprendimą. 


Esame puikiai vertinamų teisės specialistų komanda, kuri savo patirties ir kompetencijų dėka gali padėti net pačiose sudėtingiausiose ar net iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamose situacijose. Mūsų sukauptos žinios ir reputacija tai - garantas, kad bet kuriame teisiniame procese ar konsultacijoje esame itin kompetentingi. 


Teisingos kainos garantija

Sutiksite, kad mokėti už nesuteiktas paslaugas, ar permokėti už nekokybiškas paslaugas nėra pats maloniausias jausmas. Kai kalba eina apie teisines paslaugas įvertinti ar kaina, kurią reikia sumokėti yra teisinga gana sunku. Vienas teisininkas įsigilinti į tam tikrus Jūsų problemos aspektus gali užtrukti ilgiau, kitas trumpiau. Vienas sugalvos vienokį - brangesnį sprendimą, kitas kitokį- pigesnį. Kitaip tariant belieka tik pasitikėti teisininko ar advokato sąžiningumu. Tuo tarpu mūsų sėkmės ir teisingos kainos paslaptis - tinkamas tarpusavio darbų paskirstymas. Nei vienas mūsų specialistas nesiima tų darbų, kurie jam trunka per ilgai - taip užtikrinama efektyviausia abipusė nauda. Specialistai išsprendžia daugiau tų klausimų, kuriuose jie išmano daugiausiai. Taip gaudami daugiau pajamų. Jūs išleidžiate mažiau, nes toks teisininkas dirba efektyviau konkrečiai Jūsų atveju.


 

Registracija
Internetu arba +37064043519